Nu pot sa respir normal.

Boli respiratorii

Postata de membru277052 cu 10 ani in urma.

Buna ziua timp de 7 zile nu pot sa respir bine,simt ca numi ajunge destul aier în plămâni si ma dore forte puțin in piept aceasta problema poate fi de la fumul de tigară sau de la băuturile reci ??

Raspunsuri (1)

iustina

acum 10 ani

de ceva timp, sotul meu avea dureri in piept si simtea ca nu poate sa respire, desi apartamentul este aerisit bine si permanent.
i s-a recomandat sa faca o radioscopie, s-a gasit o pata pe plamani, a fost internat, a facut bronhoscopia apoi tomografia computerizata si a fost diagnosticat cu neoplasm pulmonar cu metastaze osoase.
acum face chimioterapie.
viata noastra s-a schimbat brusc, nu-mi vine sa cred ceea ce ni se intampla, de ce? cum s-a ajuns aici? de ce asa de tarziu am aflat? ce va fi pe mai departe?
stiu ca trebuie sa-l ajut, sa fiu tare, dar cum, cand simt o durere si o tristete sfasietoare.........