nu pot respira

Boli respiratorii

Postata de dzeya cu 10 ani in urma.

de aproape o saptamana am probleme cu respiratia..respir foarte greu..de cele mai multe ori intru in panica..de cand am problema cu repiratia..imi amorteste si o parte a spatelui mai tot timpul o simt amortita..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru inceput, este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare clinico- biologica: analize de laborator, radiografie pulmonara, EKG.

dzeya

acum 10 ani

multumesc ptr raspuns..aveam nevoie de o parere..am doar 18 ani si este cam greu cnd am acea senzatie..