Nu pot respira .. va rog sa imi dati un raspuns

Boli respiratorii

Postata de razvanstefan cu 11 ani in urma.

Buna seara !

Am si eu o problema. Acum cateva zile mi-a pocnit gatul. Am fost la spital , am facut radiografie si nu sunt probleme de ordin osos. In schimb , simt ca un dop sub marul lui Adam care imi reduce din respiratie. La inceput ma durea cand respiram , acum parca respir mai mult pe gura . Va rog frumos sa ma ajutati . Doctorii m-a trimit de la un cabinet la altul .. O seara placuta !

Raspunsuri (5)

MIHAI

acum 11 ani

Asșa am aut și eu. Am folosit Zinat , cu rezultate excepționale, timp de 5 zile.

florenta

acum 11 ani

nu stiu daca stii, dar cele mai multe boli , daca nu chiar toate, au la baza cauze spirituale. poti afla din diverse materiale care sunt acestea pt diferite boli. in problema ta vezi daca in perioada precedenta ai gresit ceva in legatura cu vorbitul, exprimarea sau chiar nevorbitul. asta e una din pareri la care eu subscriu in totalitate, sanatate multa

maty21

acum 11 ani

incearca sa faci un echo sa vezi despre ce este vb si nu mai merge pe leacuri babesti sau pe spirituale.

Lena

acum 11 ani

Cu gitul am suferit si eu multi ani la rind,pina la urma m-am operat,crezind ca scap de probleme,insa mi-au apaut altele,tot la git,dadeam vina pe medic care m-a operat.au trecut citivai ani de chin,pina intimplator am avut ocazia sa vorbesc cu un preot care vede la om o parte o vietii. Eu neintrebindul nimic ,mi-a zis ca sufer din cauza pacatelor,nu l-am luat in serios,dupa iarasi citivai ani, neavind de ales,am inceput a ma duce pe la manastiri,biserici,singura ma rog zilnic,si cu anutor D-lui deja mi-i mai bine. Nustiu ,in cazul tau cum stau lucrurile,eu am pacatuit , si cred ca am fost pedepsita.Deja iti faci singur concluzii... Sanatate tie!

[email protected]

acum 11 ani

si eu respir cateodata cam greu din cauza ca am hernie hiatala am fost la un gastroentorolog parca asa se chiama cel care se ocupa de stomac