Nebulizator

Boli respiratorii

Postata de ioana pricop cu 12 ani in urma.

Sunt mama unei fetite de 5 ani .Este un copil foarte sensibil si se imbolnaveste des .
Sunt disperata cat de multe antibiotice i-am dat.De cateva zile are o tuse productiva si ii curge nasul.Am fost medicul pediatru si mi-a recomandat un tratament cu aerosoli. Doresc sa achizitionez un nebulizator dar nu stiu ce model sa aleg.Va rog sa imi dati un sfat.
Multumesc

Raspunsuri (2)

aimee preda

acum 12 ani

Eu folosesc pentru copilul meu un nebulizator cu ultrasunete Healthy Line,de care sunt foarte multumita.Mi l-a recomandat medicul pediatru,pentru fetita noastra cand avea bronsita.Este silentios si usor de folosit.Maria este cuminte si incantata cand facem aerosoli.Il recomand cu incredere , il gasiti in farmacii si pe internet.

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.