Nas?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11544588963 cu 5 ani in urma.

Am nasul infundat de vreo 4 saptamani, in special dimineata la trezire. Am 45 de ani si am facut tot felul de controale la infectioase, la orl si tot la fel. Am inceput cu o raceala gripa sau nu stiu ce mai sigur. Eu mai am si o nevralgie de trigemeni si o spondiloza cervicala . Nu stiu de ce nu trece, caci si vocea e un pic schimbata si simt si o usoara amorteala in gingii. Daca ma puteti ajuta cu ceva astept raspunsul dumneavoastra. Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/congestia-nazala_7958