Mononucleoza sau boala sarutului

Boli respiratorii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

buna ,ma numesc Cristina si am 22 de ani. de ceva timp am niste pete albe in cerul gurii si senzatia de mucuozitati. am fost la mai multi doctori dar nici unul nu poate sa imi zica ceva concret.ce sa fac?

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

buna ,ma numesc Cristina si am 22 de ani. de ceva timp am niste pete albe in cerul gurii si senzatia de mucuozitati. am fost la mai multi doctori dar nici unul nu poate sa imi zica ceva concret.ce sa fac?