microb in nas,ce poate fii?

Boli respiratorii

Postata de Marian83117484 cu 15 ani in urma.

Buna,
Am suferit de o raceala groaznica timp de o luna,nasul curgand intr-una,m-am gandit ca ar putea fii o alergie de asemenea. acum ma simt bine dar inca a mai ramas ceva, adica la fiecare 5-6 ore m-i se infunda nasul si ma desfund cu spray nazal ca sa pot respira,apoi uneori observ o secretie galbena care se elimina din nas. poate fii un microb in nas,sinuzita sau ce poate fii? Ce teste se fac si ce medicamente sau naturiste ar fii indicate.
Va multumesc si va urez sanatate la toti!

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar trebui sa mergi sa-ti faci un control la medicul specialist O.R.L. care poate efectua o mai buna examinare a pasajului nazal si a portiunii superioare a gatului. Multa sanatate

adi3134498

acum 15 ani

Buna! Ti-as recomanda un aparat pentru tratamentul alergiilor nazale cu fototerapie. Il gasesti la magazinul online www.tehnica-medicala.ro, iar produsul se afla aici : http://www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Aparat-anti%252dalergie-Medinose
Este foarte eficient, livrarea se face acasa , in 1-2 zile iar transportul este gratuit.
Succes!

NICO

acum 12 ani

SI EU ACEEA PROBLEMA O AM CA TINE MULTA SANATATE