Medicamente folosite pentru controlul astmului

Boli respiratorii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

De trei ani i-a singulaire de 5 mg.Intrebarea mea ar fi daca exista un alt medicament mai bun decat acesta la ora actuala?Astept raspuns.

Raspunsuri (3)

rodica109119930

acum 15 ani

O alternativa este folosirea produselor naturiste.
Va recomand suplimentele nutritive de la Vita Crystal (Flavin7, Ganoderma)iar ptr regenerarea intregului organism puteti folosi Olimpiq stemXcell.
Mai multe detalii pe www.flavin7.ro, unde veti gasi si o relatare a unei persoane care a folosit aceste suplimente pentru aceasta afectiune

Ma poti contacta si pe [email protected]

Dr. Adelina Gutan www.centrunaturist.ro

simona546

acum 15 ani

da exista dar nu medicamente ci produse naturiste,pe messenger putem vorbi

comentarii utilizatori

acum 15 ani

eu am astm de 15 ani din anul 2000 sunt in pensie de boala.Dar in anul 2008 boala mi sa agravat in decurs de 3 luni am facut 2 crize ultima am avuto in decembrie atunci doamna doctor mia prescris aparatul de oxigen la domiciliu deoarece cind mam internat am fost si foarte umflat la maini si picioare si a zis ca e de la lipsa de oxigen dar acum ca am oxigen acasa de ce ma mai umflu? doamna doctor a zis ca nu am apa in corp si ca nu stie de ce ma unflu poate stiti dv.