durere cu apăsare și sufocare din abdomen

Boli respiratorii

Postata de Matieta cu un an in urma.

Am o durere cu apăsare și sufocare din abdomen începe și se ridică până în piept cu lipsă de oxigen mi se taie genunchii mi se moaie picioarele cu senzație de leșin nu mai mă pot ridica dacă sunt pe scaun dacă sunt în picioare cred că aș leșina

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/respiratie-greoaie-si-dificilai-care-sunt-cauzele-aparitiei-acestor-simp_18891