Ma doare in spate cand inghit mancare..

Boli respiratorii

Postata de unait cu 10 ani in urma.

Buna ziua ! Am si eu o problema incepand de astzi dimineatza si sunt cam speriat ! Pana astazi am fost sanatos tun..dar astazi cand am incercat sa mananc ..nu mai pot inghiti mancarea pentru ca am o durere-usturime in spate foarte mare .Imi poate da cineva ..un sfat ..sau ..sa mai intamplat la cineva aceasta problema?Multumesc!

Raspunsuri (3)

Stefan

acum 9 ani

Eu am patit asta am luat azi niste pastile se numesc "propol 2" daca vrei.
Daca ai gasit alta solutie te rog sa ma informezi ;)

adri

acum 9 ani

Buna am si eu o problema ..am inghitit o pastila fara apa si in urmatoarea zi mam trezit cu o durere in spate cand inghit mancarea si cand beau apa...Sa mai intamplat la cineva ?va multumesc

Utilizator11589815364

acum 3 ani

Buna! Eu am problema asta. Poti te rog sa imi spui ce ai facut si care a fost cauza?