La ce policlinica sau spital se poate trata pierderea vocii si oboseala. ?

Boli respiratorii Astm Boala pulmonara obstructiva cronica Blocarea mucoasa in plamanilor Congestie nazala Rinita
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Victor1242203 cu 7 ani in urma.

Am fost la Pneumologie, Cardiologie, Alergologie (are astm), Medicina Interna, Are astm si BPOC., Guta. S-a amanta foarte mult, cam de un an umblam pe la doctor, Analize generale si pentru alergie (nu a iesit ceva la analize), RMN la plamani, ecografie la inima, tensiune normala. Anul trecut raguseala, acum vorbesc in soapta.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1511299492

acum 6 ani

Bună seara, vă supun atenției existența unui grup de discuții pe tema problemelor cu vocea. Este un grup închis pe facebook și se numește Vocea mea pe bune - informații și suport ptr tulburările vocii. Poate vă ajută, știu că se discută inclusiv despre locuri unde se vindecă afecțiuni ale vocii.