Jeni?

Boli respiratorii

Postata de Jeni cu un an in urma.

Fac apa la plămâni,f.des.
Cam la o lună și jumătate.
Aprox.1,5-2 l,de fiecare dată.Obosesc f tare. Am și astm, fibrilației ventriculară permanentă, tromboză venoasă profundă, gută

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/boli-ale-plamanilor-si-respiratorii_7866