investigare plamani

Boli respiratorii

Postata de catalin7816 cu 13 ani in urma.

buna ziua! va rog frumos imi puteti recomanda un medic pneumolog de la institutul "marius nasta" bucuresti sau spitalul miltar,pentru o investigatie mai ampla la plamani?..va multumesc ! sunt din buzau .

Raspunsuri (2)

anonim

acum 13 ani

Buna seara. V-o recomand cu sinceritate pe dna dr Delia Marta de la institutul Marius Nasta, e foarta buna d.p.d.v profesional si uman. Credeti-ma ca nu veti regreta! :)

vacaru iuliana

acum 13 ani

am durere de spate ,am facut radiologie si mi s-a spus ca e o raceala mica dar pe mine tot ma doare in cosu pieptului si in spate deasupra omoplatilor