insuficienta respiratorie

Boli respiratorii

Postata de Georgia21 cu 11 ani in urma.

Buna ziua.De cateva saptamani simt cum practic ma sufoc de multe ori,incerc sa casc tot mai des pentru a elimina golul si presiunea ce o simt in piept nu ma doare nimic doar ca este deranjant sa tot incerc sa casc si sa ma chinui sa respir in multe cazuri.Sunt o persoana foarte stresata traiesc cu stres zilnic ma supar usor si sincer vorbind m-am cam neglijat in ultima perioada tin sa mentionez ca am 20 de ani .Am nevoie de niste sfaturi si cam ce vitamine as putea lua sau calmante,tin sa mentionez ca nu am cui sa cer ajutorul nu sunt in tara de cateva luni.Va multumesc mult de tot

Raspunsuri (1)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa aflati mai multe despre problema dumneavoastra,cauze,metode de tratament,analize medicale,medici,tratament naturist,puteti sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected]. Consultatiile se efectueaza contra sumei de 15 lei,si ve-ti afla toate raspunsurile de care aveti nevoie.

Medic naturopat.