insuficienta cardiorespiratorie

Boli respiratorii

Postata de diana190130472 cu 15 ani in urma.

buna ziua
am un nepotel de 4luni jumate, azi am fost cu el la un control pentru ca respira foarte greu. Medicul pediatru ne-a trimis la spital cu bilet de internare, iar acolo am aflat ca are insuficienta cardio respiratorie. Toata famila e ingrijorata, nu ni-sau dat prea multe explicati despre ce inseamna insuficienta cardio respiratorie la un copil de 4 luni. Am incercat sa ma informez de pe interenet si sunt ingrozita. Ma puteti ajuta cu citeva informatii despre aceasta boala va rog? cei care sunt in aceeasi situatie sau au pe cineva apropiat in aceeasi situatie,as aprecia sfaturile dvs. multumesc,

Raspunsuri (1)

casandra simona

acum 12 ani

am o sora de11ani si are insuficienta cardio respiratorie suntem ffffff ingrijorati cat de grav este