inima

Boli respiratorii

Postata de allessya2 cu 11 ani in urma.

buna ziua sunt madalina an 26 de ani se de o vreme in coace am niste palpitatii in gat care imi da senzatii scurte de oboseala si dunt dese cam de vreo 5-6 ori pe zi
nu am dureri dar sunt incomode asi vrea sa stiu ce fel de simptom este si daca este grav va multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Buna ziua!
Ac***a in vedere varsta dumneavoastra si simptomele descrise va recomand sa efectuati TSH, ATPO pentru evaluarea activitatii tiroidiene si sa consultati un medic endocrinolog.

allessya2

acum 11 ani

va multumesc foarte mult de sfatul pe care mi lati dat