imunitatea.

Boli respiratorii

Postata de crina monica169008 cu 10 ani in urma.

buna.baietelul meu a fost operat de polipi,a inceput gradinita ,va rog spuneti-mi ce pot sa i dau ptr imunitate.imunogrip junior,echinacea kids,iam dat si tot racea la o luna doua.ce pot sa i dau,cineva mia zis tinctura echinacea ,e bun ?si noi racim ,luam de la el,.azi am cumparat ptr noi imunact tiv,e bun?

Raspunsuri (1)

colnago

acum 10 ani

Incercacti cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni, cel original.