Hiluri fibroase, bronsitice

Boli respiratorii

Postata de unromantrsit cu 11 ani in urma.

In februarie 2012 am facut o viroza urata, in sensul ca am avut febra 37.6 cu 2 etc nu mai mult de 37.9, am fost la radiologie si asta a fost diagnosticul pus de acolo Hiluri fibroase, Bronsitice in rest toate in limita varstei, am facut un tratament dar am ramas cu o chestie am niste junghiuri la nivelul sanilor ca un fel de junghi intercostal care nu e de intensitate mare, dar persita dupa 7 luni de zile, ce as putea sa fac, ce remedii sunt va rog sa ma ajutati, cu un sfat ceva pentru ca pe internet nu gasesc nimic.
Sper sa nu aiba nimic legat de un test hiv pe care l-am facut in urma cu un an si 7 luni unde au iesit negative amele teste.
Sunt speriat va rog sa imi raspundeti cat mai repede
Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

leonora

acum 8 ani

Lasate de fumat!!!!