gadileala in gat

Boli respiratorii

Postata de jessim cu 11 ani in urma.

buna ziua.am o gadileala in gat de un an jumate,ma ia cate o criza ma gadila in gat tare si imi dau lacrimile si cate o data am si o senzatie de sufocare!nu stiu ce poate fi,daca puteti sa ma ajutati?

Raspunsuri (5)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

[email protected] puteti sa imi scrieti problema dumneavoastra aici, impreuna cu sexul, varsta,si alte simptome daca exista.

jessim

acum 11 ani

buna seara !e vorba de bunica mea are 79 de ani si de 2 ani are o gadileala in gat!cand incepe sa o ia crizele o gadila tare si ii lacrimeaza puternic ochii,cate odata simte si niste intepaturi in partea dreapta ca si cum iar baga cine va un cutit!mai are si senzatii de sufocare si tuse dar nu tot timpu.nu stim de la ce sa declansat ca o deranjeaza si nu stiu ce sa facem!daca ne puteti ajuta?astept raspunsul dvs.va multumesc.

jessim

acum 11 ani

buna seara !e vorba de bunica mea are 79 de ani si de 2 ani are o gadileala in gat!cand incepe sa o ia crizele o gadila tare si ii lacrimeaza puternic ochii,cate odata simte si niste intepaturi in partea dreapta ca si cum iar baga cine va un cutit!mai are si senzatii de sufocare si tuse dar nu tot timpu.nu stim de la ce sa declansat ca o deranjeaza si nu stiu ce sa facem!daca ne puteti ajuta?astept raspunsul dvs.va multumesc.

jessim

acum 11 ani

buna seara !e vorba de bunica mea are 79 de ani si de 2 ani are o gadileala in gat!cand incepe sa o ia crizele o gadila tare si ii lacrimeaza puternic ochii,cate odata simte si niste intepaturi in partea dreapta ca si cum iar baga cine va un cutit!mai are si senzatii de sufocare si tuse dar nu tot timpu.nu stim de la ce sa declansat ca o deranjeaza si nu stiu ce sa facem!daca ne puteti ajuta?astept raspunsul dvs.va multumesc.

Andrei977

acum 6 ani

Cum ti-a trecut?