flegma cu sange?

Boli respiratorii

Postata de MembruMobileApp1517049167 cu 6 ani in urma.

buna ziua! acum o saptamana am racit foarte rau, aveam febra, frisoane, imi curgea nasul, ma simteam foarte slabit si ma durea capul... dupa vreo 3-4 zile mi a trecuta, dar in schimb ma durea foarte rau i gat, d abia puteam bea apa. dupa ce mi-a trecut tuseam incontinuu, o data la 3-4 minute si cand beam apa ma gadila si mi venea foarte tare sa tusesc.. astazi in schimb am tusit ff tare si am scuipat flegma cu sange... tin sa precizez ca acum nu prea mai am nimic, doar imi curge nasul tare si ca tusesc ( am 14 ani)

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tuberculoza/hemoptizia-expectoratia-cu-sange_517