Flegma cu sange dimineata

Boli respiratorii

Postata de Solomon P. cu 9 ani in urma.

Buna :) .
In dimineata asta am fost la baie si am eliminat o flegma cu sange, nu inchegat, era toata flegma rosie.Precizez, ma doare putin gatul, ce-mi recomandati?

Raspunsuri (5)

Solomon P.

acum 9 ani

Nu tusesc sange, scaunul si urina sunt normale,in nas nu am...nici nu scuip sange, doar secretia mucoasa din gat are sange neinchegat.

Solomon P.

acum 9 ani

Precizez: am 12 ani.

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este bine sa consultati medicul pediatru curant.

Aurel Dinca

acum 8 ani

As vrea sa va intreb si eu sa dati o parere am scuipat pana acum verde cu maro si azi de dimineata o sputa rosie cu sange dupa aceea iar mucus normal galben ...si am o umflatura deasupra marului lui Adam in partea dreapta si ma doare la atingere poate fi cancer tiroidian sai tbc sau si mai rau cancer pulmonar ?

Denisa micu

acum un an

Ai fost la medic ce tiau spus ca ai și eu am pățit la fel