E normal sa mă simt rău ?

Boli respiratorii

Postata de MembruMobileApp1507094668 cu 6 ani in urma.

Bună ziua ! Mă numesc daniela .Am 18 ani . Am făcut o radiografie și au ieșit niște sechele . Apoi am mai făcut o radiografie la spitalul sfantul stefan unde sunt internată acum. Am început tratamentul deși nu mi.au facut idr sau vreo ecografie .
Abea ieri am făcut o tomografie. Mi s.a spus de către d.na doctor ca diagnosticul nu e confirmat ,iar sputele au ieșit negativ . Analizele sunt relativ bune cu valori ușor mărite.
În schimb în fiecare seara după ce iau tratamentul mă simt rău, vomit și abea pot mânca ceva . Medicamentele le iau cu greu ,iar cele pt stomac nu mă ajuta .

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1507094668

acum 6 ani

Plus ca mi s.au spus ca au mai fost cazuri la acest spital în care i s.a făcut unui pacient o radiografie și apoi s.a dus la alt spital aai făcut una și nu i.a ieșit nimic.
AsistentA mi.a spus ca așa e normal la boala ăsta. Va intreb chiar așa e ?