dureri in zona plamanilor

Boli respiratorii

Postata de symona23 cu 12 ani in urma.

buna ziua.....acum aproximativ 2sapt am avut niste probleme cu tusea si de la ea a inceput sa ma doara foarte tare in zona plamanilor,tusea a trecut....pt ca am tratato....dar au ramas aceste dureri in zona plamanilor .....de fiecare data cand stranut sau ma ridic din pat sau chiar mai tusesc ma dor foarte tare.....poate fi o problema grava?....ce e drept sunt destul de speriata.....sau o sa treaca cu timpul?multumesc mult...

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Această problemă descrisă probabil că nu este gravă dar ar fi indicată, pentru început, efectuarea unei radiografii pulmonare de control