dureri in piept, plamani, si senzatie de sufocare

Boli respiratorii

Postata de ruxandraelena cu 10 ani in urma.

buna,am niste dureri in piept uneori, si de plamani, am senzatia de sufocare a respiratiei iar cand trag aer adanc in piept , ma dor plamanii si ma strans asa si durerea in piept . un sfat va rog, mentionez ca am si atacuri de panica

Raspunsuri (1)

DIMIAN CRISTINA NICOLETA

acum 10 ani

buna ziua!cu ce pot ameliora ??am antepaturi sub san tuse si varsaturi ...sunt antro tara straina si nu am asigurare va rog respectos daca se poate un raspuns cat mai urgent!!