Durerea în piept?

Boli respiratorii

Postata de Marius, de ceva vreme am dureri în piept pe mijlocul sternului însoțită cu sufocare , mai nou se roșește și pe lungimea pieptului. Oare ce este ? cu un an in urma.

De ceva timp am dureri în piept pe mijlocul pieptului (sternului)și însoțit cu sufocare. Mai nou a apărut și o roșeață ca o iritație pe lungimea pieptului....

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/principalele-afectiuni-asociate-durerilor-in-piept_16822