Durere partea dreapta - coastele si sub coaste

Boli respiratorii

Postata de bodobodo91 cu 7 ani in urma.

Buna Ziua , Ma numesc Bogdan am 24 de ani si as dori niste raspunsuri la niste intrebari ...
In urma cu ceva timp am simtit o durere in partea dreapta a coastelor si sub coaste si o stare aiurea...
Am respiratia greoaie , adica cand inspir parca nu imi pot umple plamanii. Nu stiu de la ce este , si am si un junghi in partea stanga sus a spatelui langa
coloana ... Slabesc sau ma simt slabit ... Am fost acum cateva zile si mi-am facut o radiografie pulmonara , iar medicul mi-a spus ca nu am nimic ...Nu stiu de la ce este , si ametesc ,am tulburari de vedere, si o stare foarte p***a..
Mai transpir si febra am 37 .. Poate imi puteti da un raspuns la intrebarile mele.. Va multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Cranta Ali

acum 7 ani

Faceti un consult la pneumologie sau interne.

bodobodo91

acum 7 ani

La pneumologie imi va face niste controale mai amanuntite ?
Si la interne ce e ,, acolo ce imi face " Scuzati-ma dar chiar nu stiu ... va rog sa mi raspundeti