Durere in zona plamanului drept dupa o bronsitam?

Boli respiratorii

Postata de MembruMobileApp1520809398 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Timp de 2 săptămâni am tusit foarte tare (mai mult noaptea). Am fost la un medic specialist si mi-a spus ca am bronsita. Am tratat bronsita dar a apărut o durere in zona plamanului drept, in zona pieptului. Ce ar trebui sa fac pentru ameliorarea durerii?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bronsite/bronsita-cauze-simptome-si-tratament_16033