durere in spate

Boli respiratorii

Postata de alexx95 cu 10 ani in urma.

am 18 ani si de vreo 2 luni am o durere in spate in zona plamanilor si in mijlocul spatelui si am sputa alba spumoasa si lipicioasa , la radiografie mia iesit boala pulmonara interstiala nespecificata va rog datimi un sfat ce as putea sa am specific ca nu tusesc doar am sputa va multumesc

Raspunsuri (1)

mihaiR

acum 2 ani

Salut,ți a trecut și eu am la fel doar ca inca nu am fost la medic