Durere in piept

Boli respiratorii

Postata de viorica niculeasa cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Am o durere in piept si cand trag aer ma inteapa in partea dreapta, ma simt obosit in fiecare zi, cateodata nu pot sa respir normal si imi armorteste si mana dreapta. Am facut analize si au esit bune la sange.

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand efectuarea unei radiografii pulmonare (pentru a putea identifica o eventuală afecţiune pulmonară) şi un control neurologic