durere in partea singa jos a coastelor,la palpare si in poza orizontala si la respir.adinca?

Boli respiratorii Pneumonie de aspiratie Astm Berilioza Bronsiectazie Bronsita Profilaxia bronhospasmului Boala bronhospastice Boala pulmonara obstructiva cronica Tuse Crup Dispnee Sindromul hipereozinofilic Lymphangioleiomyomatosis LAM Ventilatie mecanica Blocarea mucoasa in plamanilor Revarsat pleural Infectie pleuropulmonara Fibroza pulmonara Insuficienta pulmonara Insuficienta respiratorie Rinita Infectie respiratorie
+20
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21525941732 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , de vreo 3 zile simt durere in partea singa jos a coastelor,la palpare o durere puternica si in poza orizontala si la respiratie adinca,traume nu am avut! Ce ar putea fi? La culcare cind ma intorc sau ma ridic din pat durere puternica.

Raspunsuri (3)

Utilizator21525941732

acum 5 ani

ce ar putea fi? multumesc anticipat pentru raspuns!!!

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/durerile-de-stomac-cauze-si-afectiuni-posibile_7855

Utilizator21525941732

acum 5 ani

multumesc mult,dar ma dor coastele,cu sistemul digestiv nu am observat probleme.