durere de gat cu inflamatie

Boli respiratorii

Postata de miculac cu 8 ani in urma.

De 2 ani o inflamatie undeva la aparatul respirator nu stiu exact unde pentru ca dupa ce am facut SNF-ul nu mi-a iesit sa am ceva stafilococ . dar totusi pe mine ma doare ceva in gat si dimineata scuip puroi si tot timpul cand respir simt ca nu pot respira si trebuie sa ,,,nu stiu misc laringele sa pot respira . Tin sa mentionez ca simptomul a aparut decand lucrez in mediu cu praf ,
O recomandare de la cineva specializat ar fi foarte bine venit ca nu stiu ce tratament sa urmez .
Multumesc anticipat si astept un raspuns

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1481148003

acum 7 ani

I-S-L-A sunt recomandate pentru persoanele care au probleme cu dureri si iritatii ale gatului si activeaza intr-un mediu poluat. Se pot lua si pentru profilaxie, deci nu au contraindicatii.