durere de coloana si spate

Boli respiratorii

Postata de crystal cu 13 ani in urma.

buna tuturor as vrea sa stiu si eu ce poate fii aceasta durere de spate eu ma confrunt cu ea dinainte de a naste Am 3luni de cind am nascut si ma doare tot mai rau ,ma deranjaza foarte mult frigul.Mi-a facut sotul masaj si mim dat si cu crema fastum gel dar de geaba va rog sa-mi spuneti parerea voastra poate fii o boala de plamini multumesc

Raspunsuri (3)

ionica

acum 13 ani

Vorbeste cu sotul si roaga-l sa-ti puna pentru inceput comprese calde, iar daca durerea nu cedeaza, ar fi bine sa incerci creme, poti folosi diclofenac. Prin masaj usor, durerea ar trebui sa dispara.

Csara

acum 13 ani

Unde anume te doare, mai exact? In zona plamanilor? Daca nu alaptezi, mergi sa faci o radiografie sa lamuresti problema, sa nu se agraveze. Posibil sa fie si o boala de plamani, o durere a musculaturii spatelui, ai dat ca putine detalii... Oricum, in cazul in care faci radiografie, cam o zi sau doua incearca sa stai ceva mai departe de bebe ca sa il iradiezi cat mai putin (expunerea la radiografie te incarca cu radiatii).

Maria

acum 13 ani

Buna ziua
Lucrez intro companie americana care produce si distribuie produse naturiste care va poate rezolva problema Dvs. Pentru detalii screti-mi pe e-mail [email protected]. Daca doriti lasati-mi un numar de telefon si va contactez eu.
Va doresc multa sanatate.