dificultati respiratori si oboseala puternica

Boli respiratorii

Postata de mitrutI cu 10 ani in urma.

Am 45 ma numesc Ion, in urma unei ploi puternice de acuma 10 ani in urma sufera de o oboseala foarte puternica, mam pierdut mirosul colpet, am foarte mari dureri de cap, sinusuri frontale maxilare si urechi, respir greu. Am incercat multe tratamente si am 5 operati de sinusita. Daca poate cineva sa ma ajute cu sfaturi si cu cel fel de tratamente ar putea face. Multumesc

Raspunsuri (2)

Alex777

acum 10 ani

Klebsiella ozenae.

mitrutI

acum 9 ani

Va multumesc. Vream sa intrreb ce medicament pot sa iau si cum se vindeca acest virus.
Multumesc