dece respir greu?

Boli respiratorii

Postata de viorelmutu cu 10 ani in urma.

Buna! Știe cineva dece respir greu aproape tot timpul însă in timplul efortului intensifică senzatia. Dar cand fac un dus sau o baie fierbinte pot respira normal

Raspunsuri (4)

Carmen

acum 10 ani

S-ar putea sa suferi de anxietate. Te ingrijorezi mult in general?
Lasa-ma sa ghicesc: Cand observi ca respiri greu, incepi sa te ingrijorezi si respiri si mai greu, apoi ai palpitatii si te gandesti ca ai probleme cu inima?

viorelmutu

acum 10 ani

Nu foarte mult. Și da ma ingrijorez k as putea avea alte boli nu cu inima ci mai mult din cauza țigărilor mersi oricum pt răspuns

claudiu

acum 10 ani

Si eu am aceeasi problema de aproximativ 2 luni , am facut control la toate organele interne si totul este normal , urmeaza sa fac si la creier pentru linistea mea , doctorii mi au spus ca sunt atacuri de panica (anxietate).cel mai bine e sa aflii daca cre un organ are ceva iar daca nu e cazul sa apelezi la un psihiatru si psiholog

Vatamanescu Mihai

acum 8 ani

Buna ziua si eu daca duc 2 galeti cu apa obosesc foarte repede si ami ancepe a bate inima foarte repede si respir greu.Stie cineva de ce?