de ce simt ca nu am aer

Boli respiratorii

Postata de 0749408902 cu 11 ani in urma.

va salut am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva,acum cateva luni in urma aveam probleme cu amigdalitele cineva ma sfatuit sa fac galgara cu motorina rezultatul a fost foarte prost nu am mai putut respira am ajuns la spital acolo miau spus ca respir foarte bine mam speriat foarte tare am vazut moartea cu ochii deabia miam revenit dupa un timp acum am inceput sa simt ca nu pot respira respir greu si trebuie sa trag aer in piept am mai avut si alte atacuri de panica astept un raspuns va multumesc

Raspunsuri (4)

davis_sorin

acum 11 ani

gargara cu motorina???scuze ca intreb: sunte ti normal ?
cine te a pus si a batut joc...............
si tu ca ai luat esti...........................
imi cer scuze dar n am cuvinte

Grisham

acum 11 ani

Daca ai fi luat cu o penseta un pansament steril, l-ai fi inp***at in petrol curat- nu in alti derivanti - si ai fi badijonat amigdalele la intervale de timp care sa iti permita sa respiri ar fi avut un efect bun.
Asa am procedat eu si rezultatul a fost surprinzator de eficient si de durata.
Cind o substanta este folosita ca remediu este importanta cantitatea dar si oricare alt detaliu, pentru a nu produce un soc organismului si consecintele care deriva din acesta.
https://sites.google.com/site/elixirultineretii/farmacia-verde/petrolul-lampant

acum 11 ani

ce as putea face sa scap ..

fane

acum 10 ani

Si eu am facut garagara cu motorina pentru amigdalita, efectul...miraculos.