De ce nu pot respira si ma inteapa langa inima ?

Boli respiratorii Pneumonie de aspiratie Astm Berilioza Bronsiectazie Bronsita Profilaxia bronhospasmului Boala bronhospastice Boala pulmonara obstructiva cronica Tuse Crup Dispnee Sughit Sindromul hipereozinofilic Lymphangioleiomyomatosis LAM Ventilatie mecanica Blocarea mucoasa in plamanilor Congestie nazala Revarsat pleural Infectie pleuropulmonara Fibroza pulmonara Hipertensiunea pulmonara Insuficienta pulmonara Insuficienta respiratorie Rinita Infectie respiratorie
+23
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21525796331 cu 5 ani in urma.

nu pot respira dc simt ca ma sufoc SI Casc intruna astazi la scoala nu puteam respira ce fac ajutati-ma se intamla aceasta de app. 1 luna si + ca ma inteama introparte langa inima doctori mi-au spus ca nu am nimic cu plamani ,, nici cu inima ce fac imi spuneti ce fac va rog frumoos imi este foarte frica va rogg

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/atac-de-panica-sau-atac-de-cordi-cum-se-face-corect-diferenta_15796