De ce nu imi pot trage aer din piept?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11566477439 cu 4 ani in urma.

De cateva săptămâni mă confrunt cu această problemă, nu pot să-mi trag aer deloc din piept, simt ca și cum ma apasa ceva in piept ma chinui foarte tare sa imi trag aer, deocamdata nu am fost la medic. As vrea sa stiu daca sa mai confruntat cineva cu problema asta si cum ați tratat cauza? Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri!

Raspunsuri (2)

Utilizator21566462205

acum 4 ani

Buna! Inainte sa ajungi sa iti faci o programare la medic, poti cere un sfat medical chiar de la un specialist. Poti caouta pe Google doctori online si vezi daca au mai fost persoane in cazul tau, eventual intrebi chair doctorul!

Utilizator11588523706

acum 3 ani

Am acest simptom si ma balonez.trebuie sa casc si sa ma chinui ca sa pot trage aer pana in final.daca descoperiti ceva anuntatima va roh