De ce ma sufoc si nu am aer in somn?

Boli respiratorii

Postata de Number cu 8 ani in urma.

De cateva zile m-am trezit din somn sufocandu-ma si simtind ca nu am aer....de la ce poate fi?Mi-e frica sa nu mor...mentionez ca am 105 kg...poate fi de la greutate?Ce ar trebui sa fac?Are legatura cu caldura?
Doar de cateva zile m-au apucat...mi-e frica...am 20 de ani.

Raspunsuri (1)

Alin

acum 8 ani

Ma trezesc sufocandu-ma ,iau o gura de aer si imi trece..Mentionez si ca am fobie sociala si TOC de care ma tratez medicamentos...
Ce trebuie sa fac?Mi-e frica...