De ce Imi pulsează nasul?

Boli respiratorii

Postata de deyutza20 cu 7 ani in urma.

De ceva vreme Pe nas mi se pune o presiune ceva de genul si imi pulsează nasul încontinuu,iar dca stau cu capul aplecat imi vine pe nas un fel de lichid ,si parca mi se înfunda nasul.Oare ce as putea sa fac ?

Raspunsuri (1)

Florin

acum un an

De ce îmi pulsează nasul noaptea când dorm se înfundă dimineața când suflă nasul ese mucus cu sânge