De 2 zile respir greoi, e ca si cum as avea o greutate pe piept, ce poate fi?

Boli respiratorii Insuficienta respiratorie

Postata de Utilizator21584954418 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, am 25 ani,1.84m si 109 kg (foarte mult, stiu). Respect izolarea si nu ies din casa decat pentru a face cumparaturi de baza, evit contactul cu oamenii pe cat posibil. De 2 zile am observat ca respir greoi, ca si cum as avea ceva pe piept. Acum 2 seri am avut o suierare in respiratie, chiar inainte sa adorm. Nu prezint alte probleme/simptome decat respiratia ingreunata. Ce poate fi?

Raspunsuri (2)

Utilizator11590228045

acum 3 ani

Salut, s-a rezolvat problema ta ? Multumesc

Utilizator21584954418

acum 3 ani

Da, s-a dovedit ca era ceva mucegai adunat in spatele dulapului. După ce am dat cu o soluție anti-mucegai si am aerisit bine nu au mai fost probleme.