Cum îmi pot recapătă respirația normala?

Boli respiratorii

Postata de Emm02 cu 2 ani in urma.

Buna! In luna Noiembrie anul trecut fetița mea și-a prins mâna la mașina și m-am speriat foarte tare crezând ca rămâne fără mânuță dar slava Domnului a scăpat doar cu o zdrobitura. De atunci am început sa respir greu, am un oftat și simt ca nu am aer destul. Am fost la medic nu am nimic cu inima sau plămânii, mi-am făcut analize am luat și vitamine dar nimic nu s-a schimbat…! Va rog frumos sa ma sfătuiți sau dacă aveți soluții pt asta sa ma ajutați! Va sunt recunoscătoare. Mulțumesc!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/masuri-imediate-in-cazul-unui-atac-de-panica_16180

Mihaela

acum un an

Buna. Nu sunt medic dar ți-aș recomandă să faci
o mică vizita la un psiholog având în vedere că ai zis ca ai facut un control medical și totul e ok.