Cine mă poate ajuta în privința nasului?

Boli respiratorii

Postata de eugenia105 cu 2 luni in urma.

De ceva timp mi-a ieșit ceva in nas ,la palpare pare a fi un zgârci crescut în interiorul navei....nu doare și nici nu deranjează doar îl simt când mă curat in nas....cine poate să mă ajute?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

Cel mai indicat ar fi sa te adresezi unui medic specialist ORL (otorinolaringolog). Este intotdeauna mai bine sa soliciti consultul unui specialist daca observi orice schimbare neobisnuita pentru a exclude orice problema serioasa.

Retine ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului. Este important sa consulti un medic in legatura cu situatia ta specifica si sa urmezi recomandarile acestuia. Alege un medic specialist potrivit pentru tine: www.clickmed.ro/medic/orl

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/cat-de-periculoase-sunt-bacteriile-care-traiesc-in-nas_12503