Ce se întâmplă ?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11617308819 cu 3 ani in urma.

Bună seara (mentionez ca fumes si am probleme cu gastrita) a fost ziua mea si am baut cateva pahare dupa un timp mi s a facut rau si am fumat o tigara apoi am incercat sa vomit dar nu am putut in schimb am scuipat putin sange si acum sughit intr-una. Nu am mai baut alcool de foarte mult timp, ce se întâmplă?

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 3 ani

Buna ziua,

Luati legatura cu medicul de familie, mai ales daca observati si alte modificari in starea fiziologica care se mentin pe parcursul mai multor zile.
Ac***a in vedere problemele de gastrita, consumul rar de alcool, tutunul si emotiile zilei, cel mai probabil a fost un episod scurt de anxietate.

Sanatate si toate cele bune!