Ce pot face?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11534606048 cu 5 ani in urma.

Ma înțepă deseori spatele între omoplati, este o durere insuportabilă ce ține 2-5 secunde sau chiar mai mult daca nu ma întind, nu ştiu ce poate fi..
Ridic deseori greutăți mari şi mă gandeam ca poate fi de la asta
Mă tem să nu fie ceva mai grav
Am 16 ani, e o varsta mica pt aceste dureri..
Vă multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerea-de-spate-ce-afectiuni-poate-ascundei_7164