Ce investigatii trebuiesc facute?

Boli respiratorii

Postata de lordy cu 8 ani in urma.

buna ziua!!
in uram realizarii unui examen Computer tomograf am fost diagnosticata cu urmatoarel afectiuni Fibroza plumonara importanta , Pahipleurita apicala bilaterala , Efizem pulmonar , Adenopatii mediastinale supracentimetrice .
medicul meu de la policlinica mi-a recomandat Spiriva / 1 zi.. doresc sa aflu si alta parere despre ce medicamente se mai pot lua si ce investigatii mai trebuiesc facute..

va multumesc..

Raspunsuri (1)

MihaiC

acum 2 luni

Cum te simti?