Cantitate ser fiziologic?

Boli respiratorii

Postata de Utilizator11561826033 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, am un bebelusi de 3 luni care are dea nastere nasucul infundat iar acum tuseste Putin. As dori Sa II fac tratament cu aerosoli si ser fiziologic insa nu stiu ce cantitate de ser Sa folosesc. M-ati putea ajuta?
Multumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/cum-ajuti-copilul-cand-are-nasul-infundati_12731