cancer stadiu 4 operabil?

Boli respiratorii

Postata de membru246705 cu 10 ani in urma.

sora mea este in st 4 cancer pulmonar se poate opera? a facut chimio si raze tot rau se simte...

Raspunsuri (2)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

stadiul IV inseamna ca deja are metastaze. chiar daca tumora primara se poate aborda chirurgical, probabil ca metastazele nu.

Bianca

acum 10 ani

stadiul 4 este un stadiu destul de avansat.. NU SE RECOMANDA OPERATIE, deoarece nu se stie daca va rezista operatiei. Iti recomand tratamentul cu zeolit lichid imbunatatit cu dhq, oxy dhq si ph balancer.

Sanatate si sa ne tii la curent.