Caile respiratorii blocate des + stranut

Boli respiratorii

Postata de Revengeance cu 8 ani in urma.

Buna ziua !

De ceva vreme imi curge nasul des (cumva mai lichid decat la o raceala obisnuita), nasul mi se infuda des si stranut foarte des (de multe ori in succesiune). Pe langa aceste simtome, tusea este putin seaca si pare ca este mai adanca. Am avut aceste simptome de cateva luni dar din moment ce au disparut si reaparut pe anumite perioade de timp la nivele de intensitate diferite am presupus ca este o raceala obisnuita.

Ce credeti ca este ?
Multumesc !

Raspunsuri (1)

Dr. Ramona Muresan

acum 8 ani

Consultati un medic alergolog, pt testare alergologica cel mai probabil aveti o rinita alergica.
Multa sanatate!