buna....

Boli respiratorii

Postata de sebeech cu 14 ani in urma.

am facut astazi o radiografie la plamani si mi sa spus ca sunt suspect de caverna 1,5 cm.ce sa fac?cat de grav e?ce medic imi recomandati din arad?multunesc anticipat

Raspunsuri (2)

elena593114434

acum 14 ani

sa va prezentati la centrul de pneumoftiziologie si sa incepeti tratamentul pentru tuberculoza cat mai repede pentru ca este o boala cu transmitere aeriana si puteti da si altora.

ANDREEA

acum 14 ani

nu conteaza ce medic cauti tot grav e si daca te opereaza si iisus tot nu o sa scapi