buna...

Boli respiratorii

Postata de Mihai118122817 cu 15 ani in urma.

am si eu o intrebare , cand ai ceva la plamani te doare in spate????

Raspunsuri (2)

andrei178

acum 15 ani

Nu-ti raspunde o experta, dar din ce stiu, plamanii in sine nu dor. Dar in cazul unei afectiuni se poate resimti inflamarea pleurei, sa apara dureri in spate, intercostal. Decat sa stai cu griji, cel mai simplu e sa-ti faci o radiografie, exista afectiuni care netratate la timp dau mai multe batai de cap...Sanatate deplina!

Dorina6899908

acum 15 ani

Daca durerea isi tot schimba locul atunci este junghi,daca persista in acelas loc,mereu, este bine sa mergi sa faci o radiografie pulmonara. Pentru junghiuri, frectiile cu CARMOL sunt f. bune.